Path of Exile

Poradniki

Witajcie w dziale poradniki, w którym znajdziecie, różnego rodzaju strategie / poradniki dotyczące gry Path of Exile. Dział ten współtworzony jest przez graczy i każdy ma szansę aby napisany przez niego poradnik znalazł się w tym dziale. Jeśli masz pomysł na strategię lub poradnik do Path of Exile, napisz go na naszym forum w sekcji Poradniki / Strategie, następnie jeśli twój tekst przejdzie weryfikację pod względem formalnym jak i merytorycznym, opublikujemy go w tym dziale.
path of exile logo

Poniżej znajduje się lista naszych poradników:
Losowy Skill

Firestorm

Płonące kule spadają z nieba na zaznaczonym obszarze. Wybuchają przy zetknięciu się z ziemią, zadając obrażenia dla pobliskich celów.

Dual Strike

Atakuje wykorzystując obie noszone bronie, zadając obrażenia z nich w jednym ataku. Możliwe tylko w przypadku noszenia dwóch broni. Umiejętność nie działa z różdżkami.

Lightning Strike

Nasyca twój oręż do walki w zwarciu energią elektryczną przy zadawaniu ciosów. Część obrażeń fizycznych zostaje przekształcona w obrażenia od elektryczności. Ponadto przy uderzeniu zostaje uwolniona energia w postaci pocisków, które mogą uderzyć bardziej oddalonych wrogów za twoim celem. Jeżeli cios w zwarciu trafił to pociski również trafią w cel


Stare Gry Frozen Games