Path of Exile

Obszary Wraeclastu

Wraeclast to prastary kontynent pełen intryg i tajemnic. Nie ma żadnej konkretnej encyklopedii, która udokumentowałaby niezliczone regiony wyspy oraz jej mieszkańców, dlatego umieściliśmy tu dziennik znanego odkrywcy zwanego jako The Paragon. Jego zapiski opowiadają o podróży z dzikich plaż Wraeclast do mrocznego i zarazem śmiertelnego wnętrza kontynentu, gwarantującej wielkie niebezpieczeństwo, trudności oraz nagrody.

Nie wszystkie obszary posiadają punkt nawigacyjny (waypoint)! Można to sprawdzić na mapie świata (pojawia się po wciśnięciu klawisza U): puste kółko – brak punktu nawigacyjnego; mała kropka w kółku – obszar posiada punkt nawigacyjny, ale gracz go nie aktywował; duża kropka – aktywny punkt nawigacyjny.

Legenda:

  • *-punkt nawigacyjny
  • ^-trial of ascencancy
  • @-miasto
Wraeclast Map

AKT 1
Losowy Skill

Cold Snap

Lodowe kryształy wynurzają się spod ziemi w określonym punkcie. Potwory na tym obszarze otrzymują obrażenia oraz zostają zamrożone. Czas ponownego użycia może być ominięty przez użycie Power Charge.

Phase Run

Powoduje, że ciężko cię zauważyć, a także zwiększa twoją szybkość poruszania się. Wyłącza się po chwili lub w sytuacji gdy użyjesz ataku lub rzucisz zaklęcie. Jeżeli ten atak zalicza się do walki w w zwarciu, zadaje on większe obrażenia.

Leap Slam

Gracz wyskakuje w powietrze, zadając obrażenia w miejscu gdzie wyląduje. Niektórzy wrogowie są odrzucani. Wraz z wzrostem poziomu umiejętności obrażenia rosną. Gemy wyższej jakości powodują dłuższe oszołomienie. Wymaga topora, buzdyganu, miecza, dwuręcznego topora, dwuręcznego buzdyganu, dwuręcznego miecza lub laski.


Stare Gry Frozen Games