Path of Exile

Obszary Wraeclastu

Wraeclast to prastary kontynent pełen intryg i tajemnic. Nie ma żadnej konkretnej encyklopedii, która udokumentowałaby niezliczone regiony wyspy oraz jej mieszkańców, dlatego umieściliśmy tu dziennik znanego odkrywcy zwanego jako The Paragon. Jego zapiski opowiadają o podróży z dzikich plaż Wraeclast do mrocznego i zarazem śmiertelnego wnętrza kontynentu, gwarantującej wielkie niebezpieczeństwo, trudności oraz nagrody.

Nie wszystkie obszary posiadają punkt nawigacyjny (waypoint)! Można to sprawdzić na mapie świata (pojawia się po wciśnięciu klawisza U): puste kółko – brak punktu nawigacyjnego; mała kropka w kółku – obszar posiada punkt nawigacyjny, ale gracz go nie aktywował; duża kropka – aktywny punkt nawigacyjny.

Legenda:

  • *-punkt nawigacyjny
  • ^-trial of ascencancy
  • @-miasto
Wraeclast Map

AKT 1
Losowy Skill

Firestorm

Płonące kule spadają z nieba na zaznaczonym obszarze. Wybuchają przy zetknięciu się z ziemią, zadając obrażenia dla pobliskich celów.

Blink Arrow

Postać wypuszcza w wybrany punkt strzałę, która po wylądowaniu teleportuje do siebie postać. Na jej porzednim miejscu pojawia się klon używający jej łuku i kołczanu.

Heavy Strike

Zadaje przeciwnikowi potężny cios, odrzucając go do tyłu. Wymaga miecza, topora, maczugi lub broni oburęcznej.


Stare Gry Frozen Games